Reklama świetlna

Wybierz najlepszego producenta reklamy świetlnej w Opolu


Jesteśmy największym producentem reklamy świetlnej w Opolu i regionie. Wykonujemy wszelkiego typu reklamy świetlne zarówno dla dużych odbiorców jak i małych firm. Do każdego projektu reklamy świetlnej podchodzimy indywidualnie i dbamy o najwyższą jakość wykonania, a także o wysoką efektywność zastosowanych rozwiązań.


Zadzwoń do nas i dowiedz się, jaka będzie dla Ciebie najlepsza forma reklamy świetlnej. Z chęcią doradzimy w zakresie doboru odpowiedniego typu reklamy oraz wycenimy jej wykonanie.


Kasetony

W ykonujemy kasetony z frontem z plexi lub dibondu , grafika drukowana bądź frezowana; przy dużych rozmiarach stosujemy materiał winylowy typu Backlite z systemem napinania na profilach aluminiowych. Podświetlenie i zasilanie: świetlówki lub Led-y (taśmy lub moduły wraz zasilaczem zewnętrznym).

Jednym z atutów firmy „Reklama Opole 24” jest elastyczność oraz spore możliwości produkcyjne. Działamy w taki sposób, aby produkować na indywidualne zamówienia kasetony o rozmaitych budowach. Potrafimy dla naszych klientów wykonać indywidualne i często niestandardowe zamówienia.

Dzięki zastosowaniu różnych technik nasze kasetony reklamowe potrafią zostać wykonane zarówno w małych, jak i wielkoformatowych rozmiarach. Różnorodność profili, a także użycie nowoczesnego i oszczędnego źródła światła LED sprawia, że są one uniwersalne, reklamując wszelkiego rodzaju firmy i produkty. Zarówno kasetony z dibondu, jak i z elastycznym licem są bezobsługowe, dzięki czemu nasz klient nie musi przejmować się ich konserwacją. Szeroki zakres koloru i rodzaju oświetlenia kasetonów reklamowych daje duże możliwości kreatywnego ich wykorzystania.

Litery przestrzenne

P rodukujemy reklamę zewnętrzną w formie liter przestrzennych. Jest to nowoczesna forma zewnętrznej reklamy świetlnej, świetnie prezentującej się zarówno w świetlne dziennym, jak i podczas nocnego podświetlenia. Litery takie idealnie prezentują się na elewacjach budynków oraz nad wejściem. Są one ciekawym odejściem od standardowej formy reklamy świetlnej jakim są kasetony. Reklama świetlna w formie liter przestrzennych może zostać wykonana w bardzo szerokim zakresie rozmiarów. Zróżnicowane przestrzenne kształty, użycie wielu różnych barw i elastyczność w zakresie wymiarów to gwarancja, że dopasowujemy zawsze indywidualne rozwiązanie dla naszego klienta w zakresie reklamy świetlnej. Litery świetlne 3D to idealny sposób na reklamę firmy, jednakże dobrze wykonana reklama tym sposobem potrafi wyraźnie podnieść walory estetyczne elewacji budynku. W procesie produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu dostarczane przez nas litery przestrzenne nie tracą swych walorów estetycznych przez wiele lat.

Boki liter są wykonane z taśmy Alu bądź pleksi, na front Liter dajemy pleksi w dowolnym kolorze, oświetlenie LED-owe, możliwość oświetlenia liter od tyłu - Efekt Hallo.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie doradzimy w zakresie liter przestrzennych, a także dokonamy pomiarów i wyceny.

Grafika ze styroduru

D owolna grafika wycięta z polistyrenu ekstrudowanego (styrodur) - malowana na dowolny kolor farbami akrylowymi - dodatkowo front może być wykończony np. pleksi. Dostępne grubości styroduru to : 20 mm , 30 mm , 40 mm , 50 mm , 60 mm , 80 mm , 100 mm.

Styrodur to ciekawy materiał do obróbki w zakresie reklamy. Litery przestrzenne wykonane z tego materiału mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Tworzą spójną całość z elewacja oraz dodają ciekawego efektu wizualnego 3D. Dodatkowym atutem jest wysoka wytrzymałość na warunki atmosferyczne tego materiału.

Cały proces tworzenia liter przestrzennych ze styroduru rozpoczynany jest od cięcia przy pomocy plotera termicznego. Kolejnym etapem prac jest obróbka bryły, usuwanie nierówności i skaz. Końcowym elementem prac przy tworzeniu liter przestrzennych jest ich malowanie. Paleta kolorów do malowania dostępna jest według RAL lub NCS. Opcjami dodatkowymi ją wcięcia laserowe lub frezowanie lica, a także elementy wykonane z plexi lub PCV.

REALIZACJE

1a
16a
18a
20141110_155401
20141205_150519
20141223_125904
20150116_165345_LLS
20150228_151932
20150603_233850
20150805_173655
20150822_133542
DSC_0003
20141223456
IMG-20141110-WA0002
kler
WP_001922

Slide Zaufali nam: