Tablice i witryny

Reklama w Twojej firmie


Tablice informacyjne oraz innego rodzaju tabliczki to nieodzowny element oznakowania biur powszechnie stosowany przez różne branże. Tablice takie mogą stanowić element reklamowy, informacyjny czy też być swojego rodzaju drogowskazem wewnątrz budynku.


Tego typu materiał reklamowe wykonujemy w szerokim zakresie rozmiarów z uwzględnieniem architektury wewnętrznej budynku. Wykonujemy pełen pomiar, projekty graficzne, produkcje oraz montaż u klienta.


Tablice i szyldy informacyjne

P odstawowy nośnik identyfikacji wizualnej firmy. Tablice i szyldy wykonuje się m.in. z Dibondu, PCV, pleksi lub poliwęglanu komorowego. Grafikę wykonujemy z kolorowych folii samoprzylepnych wycinanych na ploterze lub folii z nadrukiem solwentowym odpornym na warunki atmosferyczne.

Tablice reklamowe mogą być zarówno wewnętrzne, jak i montowane na zewnątrz budynku firmy. Stanowią one swoistą wizytówkę i należy je wykonać w sposób profesjonalny i elegancki. Potrafimy wykonać niewielkie tablice informacyjne bądź też reklamowe do wnętrz, jednakże produkujemy także wielkoformatowe tablice do montażu zewnętrznego. W razie potrzeby istnieje możliwość wykonania tablicy informacyjnej dwustronnej. W niektórych przypadkach stosuje się oświetlenie tablicy informacyjnej – wykonujemy tradycyjne oświetlenie halogenowe lub nowoczesne w formie LED.

Wszystkie tablice informacyjne naszej produkcji wykonane są z materiałów wysokiej jakości. Naszym celem jest, aby nasi klienci prezentowali się profesjonalnie i zdecydowanie lepiej niż ich konkurencja.

Banery

U niwersalny, a zarazem najtańszy nośnik reklamowy do zastosowań na zewnątrz i wewnątrz. Banery wykonujemy techniką druku solwentowego (twardy solwent zapewnia długą żywotność kolorów). Zaletą Banerów jest nieograniczony format reklamy a także łatwy montaż.

Reklama na witrynach

C ieszy się coraz większym entuzjazmem. Jest formę reklamy, która spełnia swoje zadanie od momentu umieszczenia, ponieważ znajduje się najczęściej na wysokości wzroku. Zajmujemy się oklejaniem elementów witryn, bądź całych szyb banków, sklepów i lokali handlowo-usługowych na terenie Opolszczyzny. Wykorzystujemy do tego, w zależności od wymagań klienta, folie samoprzylepne lub folie one-way vision dające efekt zasłony.

REALIZACJE

8a
9a
10a
11a
12a
13a
14a
damar

Slide Zaufali nam: